BIBLIOTEKA:   O nas |  Ksiegozbiór |  Godziny otwarcia |  Oferta czasopism |  Darmowy internet |  Galeria   
KATALOGWYDARZENIAO NASKONTAKT

SZUKAJ W KATALOGU

W zwiazku z wprowadzeniem nowego, elektronicznego systemu wypożyczeń dostęp do konta użytkownika wymaga wprowadzenia nowego loginu i hasła użytkownika. W celu jego uzyskania oraz informacji o nowych funkcjonalnościach systemu prosimy o kontakt z Biblioteką Suską. Baza katalogowa dostępna jest bez konieczności logowania po naciśnięciu zakładki "KATALOG" w górnej części naszej strony.

POMOC
  Czyli najczęściej zadawane pytania
KONTAKT
 Mój stan   bibliotekasuska - Skype
sucha@bibliotekasuska.pl
(33) 874-22-47
 CIENIE NAD SKAWĄ

 

Gra fabularna "Cienie nad Skawą" powstała w ramach projektu "Fantastyczne Warsztaty Artystyczne" realizowanego przez Bibliotekę Suską w ramach konkursu grantowego Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce - Aktywna Biblioteka. Jej twórcami są: pisarz literatury fantasy Daniel Greps, Dyrektor Biblioteki Suskiej - Wojciech Gach, Tomasz Hajdyła - wolontariusz prowadzący warsztaty gier RPG oraz uczestnicy projektu.

Naszym celem było stworzenie gry, która pozwoli graczom przenieść się do XIX wiecznej Suchej, małego galicyjskiego miasteczka, w którym legendy są wciąż żywe a prawda miesza się z fikcją.. Wierzymy, że dzięki naszej grze uda nam się przybliżyć młodym ludziom nie tylko wspaniałe legendy z naszego regionu, ale i bogatą historię naszego miasta. Oczywiście, należy pamiętać, aby przedstawioną w grze suską rzeczywistość, traktować należy z przymrużeniem oka, ponieważ zasadniczym celem gier fabularnych jest bowiem dobra zabawa.

Niniejsza gra przeznaczona jest dla osób, które nigdy wcześniej nie zetknęły się z grami fabularnymi, a zasady i mechanika gry opracowane zostały tak, aby rozgrywkę można było zacząć bez wielogodzinnego studiowania instrukcji, (tak jak to bywa w znakomitej większości gier fabularnych).

CIENIE NAD SKAWĄ - POBIERZ (pobrano 0 razy)

WIĘCEJ O PROJEKCIE "FANTASTYCZNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE"

 

Niniejsza gra powstała w ramach projektu "Fantastyczne Warsztaty Artystyczne"
realizowanego ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek - Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Bila i Melindy Gates oraz Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.


BIBLIOTEKA SUSKA
ul. Piłsudskiego 23
34-200 Sucha Beskidzka
tel. +48 33 874-22-47
sucha@bibliotekasuska.pl
www.bibliotekasuska.pl


GODZINY OTWARCIA:
Obowiązują w czasie epidemii COVID-19
wypożyczalnia / biblioteka młodych
poniedziałek 11.30-17.30
wtorek 10.00-16.00
środa 11.30-17.30
czwartek 10.00-16.00
piątek 10.00-16.00
administracja
poniedziałek 07.30-15.30
wtorek 07.30-15.30
środa 07.30-15.30
czwartek 07.30-15.30
piatek 07.30-15.30
 
filia przy szpitalu rejonowym
Filia nieczynna w czasie epidemii COVID-19
filia Zasypnica
Filia nieczynna w czasie epidemii COVID-19


KATALOGWYDARZENIAO NASKONTAKT

 

 

BIBLIOTEKA | KATALOG | WYDARZENIA | KONTAKT | BIBLIOTEKI W POWIECIE
Copyright © 2009-2010 Biblioteka Suska